Spolupráce školních družin v rámci projektů

IMG_9075

V červnu nás opět v rámci projektu Modernizace odborných učeben navštívili žáci školních družin z okolí / ŠD Čistá, ŠD Zámecká Litomyšl, ŠD Osík a ŠD U školek Litomyšl/.

Všechny školní družiny shlédly výrobu drobných předmětů na 3D tiskárně a seznámily se s jejím využitím pod vedením pana učitele P. Teplého. ŠD Čistá se navíc naučila programovat roboty.

V enviromentální učebně je žáci a paní učitelka M.Hronová zaujali působením magnetického pole, mikroskopem či poznatky o lidském těle.

V kuchyňce si žáci zkusili pod vedením paní vychovatelky H. Frajdlové práci s Fimem a voskem. Vytvořili si krásné zdobené lžičky a svíčky.

Všem školním družinám se u nás velice líbilo a všichni se těšíme na další spolupráci.