Naše škola

Vítáme Vás na stránkách Základní školy a mateřské školy Trstěnice, okres Svitavy.

Základní škola a mateřská škola Trstěnice je plně organizovaná základní škola s 9 postupnými ročníky. Na prvním stupni (1. až 5. ročník) jsou 3 třídy, na druhém stupni (6. až 9. ročník)  jsou  4 třídy.   K 1.9.2017 máme 88 žáků ve škole a 27 dětí ve školce. Součástí školy je i družina. Ve vedlejší budově sídlí jídelna školy.

Škola je vybavena počítačovou učebnou, multimediální učebnou s interaktivní tabulí, cvičnou školní kuchyňkou a environmentální učebnou s interaktivní tabulí pro výuku F, Ch a Př. K dispozici máme vlastní tělocvičnu. Žákům nabízíme množství zajímavých kroužků, aktivit a podporujeme individuální učení. Škola  je vhodná i pro vozíčkáře.

Škola je umístěna v klidné části obce a žáci mohou využívat k relaxaci i výuce rozsáhlý areál zeleně a hřišť v okolí školních budov. Tyto prostory často využíváme k nejrůznějším aktivitám a akcím.

Ve škole je také odloučené pracoviště ZUŠ Dolní Újezd, která dětem nabízí hru na hudební nástroj (zobcová flétna, klavír, kytara, trubka), výtvarný a taneční obor.

Prohlédněte si naše webové stránky,  nahlédněte do fotogalerie, přečtěte si informace o akcích školy, projektech, třídách, polechtejte své chuťové buňky čtením  jídelníčku.

Přijďte nás navštívit! :)


 

 

 

 

 

 

 

 
© 2022, www.zstrstenice.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid
TOPlist