Děti z naší školky a MŠ Karle, se společně sešly při pečení štrúdlů. Samotného pečení se účastnily předškolní děti, zatímco ostatní děti si hrály ve školce. Děti si vyzkoušely celý postup přípravy: válení těsta, strouhání jablek, plnění, motání i natírání vajíčkem. Upečené štrúdly děti nakrájely a zanesly svým mladším kamarádům. Samy si také daly. Celé pečení se neslo v dobré náladě a děti bavilo. Všichni si štrúdly pochvalovali a domluvili se na další společné akci.

Rej strašidel
V pondělí 25.10. se mateřská škola účastnila Reje strašidel. Děti byly v kostýmech už od rána. Užily si společně různé soutěže, strašidelnou diskotéku a stezku odvahy. Proběhla i soutěž o nejhezčí dýni. Poté následovalo přespání v mateřské škole.

15.09. 21Plavání

Děti z MŠ se zúčastnily prvního plavání v plaveckém bazénu v Litomyšli. Ve vodě se jim plně věnují dvě učitelky plavání. Děti si plavání užily a těší se na další plavecké hodiny.

08.06. 21Dětský den

Dne 1. června se konal Dětský den v MŠ. Děti si užily zábavné dopoledne, které bylo doprovázeno krásným počasím. Děti si hrály na hřišti, soutěžily a nechyběla ani odměna v podobě nanuků, omalovánek a dalších dobrot.