Matěj Sejkora

O drakoj

Jednoho dne byly ve škole a byla drakiáda a děti se jmenovaly Petr, Honza, Adam, Anička, Mařenka a vyrobily draka a ten se jmenoval Jan. Přinesly ho do školy a dostaly jedničku a měl velké zuby. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

Jakub Hárovník

O profesorovi

Žili jednou dva profesorové. Jeden se jmenoval Eda a ten druhý se jmenoval Franta a chtěli vyrobit loupač buráků. Ale nešlo to vyrobit. Jednoho dne si udělali návrh a ten se jim povedl, tak byli nejlepší profesoři.

Dominik Fuchs

Mimozemšťan ztroskotal na Zemi

Byla jednou jedna vesnice a tam spadla mimozemská loď. Aby se dostal domu, potřebuje signalizační pistoli nebo rachejtli. Udělal z lodi svítilnu a pak si pro něj přijela loď a jeli domu.

Eva Šplíchalová

Orlova hora

Jednoho dne jedna rodinka šla pro jídlo za horu, která se jmenovala Orlova hora. Zde si hráli mladí a Eliška chtěla vědět, co se tam děje. Když tam došla, uviděla, jak surfují na lávě, tak to chtěla zkusit a jezdila tam jak na závodě. Diváci jí tleskali.

Jakub Havelka

Byl jednou jeden horolezec

Byl jednou jeden horolezec a ten vylezl na horu, kde našel veliké stopy. Nevěděl, čí jsou, tak šel, až došel k jeskyni. Bál se jít do tý jeskyně a nakonec tam šel a našel Sněžnýho muže, jak spal. Ten horolezec šlápl na klacek a Sněžný muž se probudil, otevřel oči a vylekal se. Horolezec se s ním chtěl skamarádit, tak mu dal maso a nakonec se skamarádili.

Tomáš Sotona

O malé panence

Jednoho krásného dne holčička Eliška šla do zlatnictví a chtěla si koupit náhrdelník. Tak se koukala do výlohy a tam byla malá panenka a Eliška jí strašně chtěla, tak šla dovnitř a zeptala se prodavače: „Pane prodavači, kolik stojí ta panenka?“ „35,-Kč milá holčičko, tak já ti ji dám“ Eliška šla domů a hrála si s panenkou.

Fotomontáže.

Poznáte své spolužáky?

Vytvořte si svoji vlastní fotografii na www.loonapix.com

Více fotomontáží zde.